Terminem Minstrel Show czy też shows bo obie te wersje funkcjonują, określa się charakterystyczny rodzaj muzycznych spektakli, jakie są mocno powszechne na obszarze państwa amerykańskiego. Pierwsze tego rodzaju działania rozrywkowe w swym charakterze zostały stworzone w pierwszych latach drugiej połowy dziewiętnastego wieku, jednakże przetrwały one w niemal niezmienionej – nieco tylko unowocześnionej postaci i formie – po dziś dzień. Czym odznaczają się Minstrel Show? Sprawdź to poniżej, bowiem przygotowaliśmy na ten temat konkretny poradnik.
W szczególności warto zwrócić uwagę na to, że minstrel show cechuje się jednym z najbardziej charakterystycznych amerykańskich widowisk w ogóle.

Bazuje zwłaszcza na skeczach, umiejętnie połączonych z muzyką, z tańczeniem oraz z piosenkami i występami artystycznymi, a więc jest to jedno wielkie show, które przyciąga od zawsze maksymalną uwagę wszystkich zainteresowanych rozrywką na najwyższym poziomie. W zakresie minstrel shows, musimy zwrócić uwagę zwłaszcza na to, że pierwsze lata tego rodzaju muzyki opierały się na grze z wykorzystaniem białych aktorów, jacy mieli za zadanie parodiować czarnoskórych. Cały dziewiętnastych wiek upłynął zatem pod hasłem ministrel show, bez których Ameryka nie wyobrażała sobie rozrywki w innym wydaniu. Jeżeli chodzi o przełomowyubezpieczenie oc dla młodego kierowcy dla tego rodzaju pokazów rok to był to 1789, bowiem wówczas Lewis Hallam, który słynął z tego, że był organizatorem minstrel show, wykorzystał rekwizyt, jakim stała się tak zwana czarna twarz.
Artykuł dzięki: transport drobnicowy